• Miesto výkonu práce: Strojnícka 1, Prešov

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

  • Termín nástupu: ihneď

  • Ponúkaný plat: dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a spracovanie riešení v oblasti kúrenia a zdravotechnických inštalácií
• Pomoc pri príprave ponúk
• Riešenie požiadaviek zákazníka
• Vypracovanie kalkulácií
• Výpočet tepelných strát budov
• Poskytovanie podpory vedúcemu montáže
• Príprava a zabezpečovanie prebiehajúcej montáže
• Práca v programoch AutoCad, Cenkros, Kalkulus, Protech, TechCon
• Vedenie obchodných rozhovorov
• Projekcia

Zamestnanecké výhody, benefity

- odborný rast, vzdelávacie programy, stabilné a dlhodobé pracovné miesto
Ide o veľmi zaujímavé a perspektívne pracovné miesto.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zasielajte motivačný list s profesijným životopisom a súhlasom so spracovaním a archivovaním osobných údajov. Žiadosti bez vydaného súhlasu podľa zákona budú skartované. Preferujeme záujemcov, ktorí do motivačného listu uvedú teoretické a praktické skúsenosti v požadovanom rozsahu. V motivačnom liste uveďte na akých projektoch ste pracovali.

Oslovení budú len kandidáti, ktorí budú vybratí do užšieho výberu.
Svoje žiadosti s profesným životopisom a motivačným listom zasielajte na info@smartenergo.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
AutoCAD - základy
CENKROS plus - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Nevhodné pre absolventov, Uprednostníme záujemcov z odboru TZB

Analytické a procesné myslenie, matematické schopnosti, príjemné vystupovanie a tímový duch, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh, schopnosť prijímať nové výzvy, schopnosť zvládnuť viac úloh súčasne, lojalita, veselosť a dravosť, chuť učiť sa nové veci