Firma SMART ENERGO s.r.o. je špecializovaná firma v oblasti montáže kúrenia, plynu a zdravotechnických inštalácií. Našou filozofiou je poskytovať profesionálne a kvalitné služby všetkým klientom. Ponúkame Vám široké spektrum služieb ako je podlahové kúrenie, radiátorové kúrenie, predaj kotlov a montáže kotolní. Viac o našich službách nájdete v sekcii domácnosti. Vznikli sme s cieľom poskytovať prvotriednu kvalitu, no taktiež udržiavať priateľské a profesionálne vzťahy s klientmi. Nie sme len ďalšou firmou v poradí, ale sme firmou, ktorej na Vás záleží.

Staráme sa o Vás, pretože práve Vy nám dávate šancu zmeniť svet okolo nás. Každý človek má iné predstavy, iné potreby, preto pristupujeme ku každému klientovi individuálne a navrhujeme či realizujeme riešenia pre každého zvlášť.

Nie ste pre nás iba zákazníci – ste pre nás záväzok.

Ing. Marek Šimkovič
konateľ

Milí priatelia, je pre mňa cťou a potešením privítať vás na stránkach spoločnosti SMART ENERGO s. r. o., ktorú som založil ako človek s dlhoročnými skúsenosťami v odbore kúrenia, plynu a zdravotechnických inštalácií.

Hlavným dôvodom vzniku našej spoločnosti bola snaha vyplniť prázdny priestor vo vzťahu medzi zákazníkom a dodávateľom. Chceli by sme sa odlíšiť od väčšiny spoločností pôsobiacich na trhu, ktoré sa vyznačujú neosobným prístupom a orientáciou na zisk.

Naším cieľom je zabezpečiť, aby vám všetci pracovníci spoločnosti SMART ENERGO s. r. o. mohli venovať dostatok času a pripraviť pre vás riešenia, ktoré najviac vyhovujú Vašim potrebám v domácnosti, štátnej správe alebo priemysle.

CERTIFIKÁTY A OSVEDČENIA

Naše služby sú dostupné v rámci východného Slovenska. Kontaktovať nás môžete na:

  • +421 51 285 0603

  • info@smartenergo.sk

  • Strojnícka 1, Prešov