Povedali o nás

Radoslav Korotnoky

“Ďakujem veľmi pekne za všetko a hlavne za skvelo odvedenú prácu. “

Gustáv Sabol

“Práce vykonané včas, precízne, kvalitatívne na vysokej profesionálnej úrovni s možnosťou počas prác získať informácie o montovanej technológii. Maximálna spokojnosť!! Odporúčam!! “

Jaroslav Straka

“Všetky dohodnuté podmienky zmluvy boli dodržané. Práce boli vykonané kvalitne a odborne. “

Peter Konkoľ

“Kvalita prác prebehla k maximálnej spokojnosti. Nemôžeme sa na nič sťažovať. Veľmi pekne ďakujeme firme SMART ENERGO za zrealizovanie kúrenia 🙂 “

Mgr. Miroslav Pollák

“Termíny boli dodržané, spolupráca bola pružná a rýchla. S prevedenou prácou som bol spokojný, s Vašou firmou sa mi spolupracovalo veľmi dobre.”

Jozef Repko

“Montážne práce boli vykonané kvalitne.”

Ing. Martin Varga

“S kvalitou som nadmieru spokojný”

Radoslav Biely

“Všetky podmienky splnené. Všetko navyše, čo sme si priali, nebol problém dodatočne dohodnúť. Práce boli vykonané s vysokou precíznosťou a profesionalitou.”

INBOX, s.r.o.

“Práce boli prevedené v dobrej kvalite, termíny dodržané, pracovníci boli ochotní vykonať aj zmeny a malé práce naviac.”

Alena a Martin Dirovci

“Veľké ĎAKUJEM za kotolňu ušitú na mieru 🙂 S tak profesionálnym ako aj ľudským prístupom sme sa ešte nestretli počas stavania nášho domčeka. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.”

Marián Haborák

“Práca bola vykonaná kvalitne a zodpovedne počnúc od návrhu kúrenia, až po uvedenie vykurovacieho systému do prevádzky.”

Alexander Nazarej

“Spokojný s rýchlosťou montážnych prác. “

Marek Šutka

“Práce boli prevedené kvalitne.”

Róbert Makohus

“Top prevedenie prác na 100%. Bez komplikácií a prieťahov, bez skrytých prác naviac! Niečo neskutočné na slovenské pomery.”

Barbara Kasanická

“Bez výhrad, v plnom rozsahu. S prístupom a prevedením sme nad mieru spokojní.”

Ing. Martin Vertaľ

“Chcel by som Vám týmto poďakovať za prvotriednu spoluprácu pri realizácii podlahového kúrenia v našom dome. Páčil sa mi na Vás hlavne prístup a ochota vybavovať veci aj mimo Vášho pracovného času, profesionálny prístup a poradenstvo. Žiaľ v našom regióne je veľa špekulantov, ktorí počúvajú svojich zmluvných predajcov a neobjektívne informujú o iných možnostiach.”

Cecília Dorčáková

“Super kvalita, ďakujem majstrom za ich prácu.”

MVDr. Magdaléna Mihoková

“Práce prevedené kvalitne. Ako učiteľka na stupnici hodnotenia od 1 po 5 hodnotím jednotkou.

Jozef Hudák

“Vynikajúci prístup, žiadny problém.Termín dodržali a práca bola neskutočne rýchla, ale aj kvalitná. Cena podľa dohody, žiadne prieťahy. Proste úroveň s akou sa na Slovensku stretávame málokedy. Tejto firme a zamestnancom prajem veľa úspechov a ešte mnoho spokojných zákaznikov.

Silvia Bernátová

“S manželom sme oslovili SMART ENERGO vo veci rekonštrukcie kúrenia. Musím oceniť najmä osobitný prístup. Na kúrení sa menili len nevyhnutné časti. Navrhli a spravili nám také riešenie, aby sa mohli zachovať všetky funkčné časti zo starého kúrenia. Vďaka tomu sme pekne ušetrili. A podľa všetkého v šetrení budeme pokračovať aj počas zimy 🙂

Peter Horváth

“Spolupráca bola výborná. Výmena kotla bola za pár hodín hotová. Rýchlosť neskutočná, žiaden neporiadok, práca vyzerá fakt pekne… Odporúčam

Michaela Semanová

“Doma sme chceli mať kúrenie, ktoré nebude stáť veľa, ale bude z kvalitných materiálov. A presne to sme od firmy Smart Energo dostali.

Peter Antal

“Konečne prístup ako sa patrí.

Matúš Lukáč

“Chcem sa poďakovať za rýchle a promptné vybavenie nášho malého problému so zaneseným filtrom… V takýchto chvíľach som rád, že som si vybral práve vašu firmu na realizáciu nášho kúrenia. Ešte raz vďaka!

Ing. Ľubomír Štofčík

“Chcem prispieť aj ja svojou skúsenosťou s Vašou firmou. Našiel som Vás cez web Viessmann a hneď ma to zaujalo. Komunikoval som s p. Jopekom, ktorý mi dokázal odborne odpovedať na množstvo mojich otázok a pripomienok ako aj navrhnutia presnej špecifikácie nášho kúrenia. Dodávka a montáž kúrenia prebehla presne tak ako sme sa dohodli. Vašu spoločnosť budem ďalej odporúčať. Ďakujem ešte raz.”

Gabriela Kovalčíková

“Na celej spolupráci som si najviac cenila ochotu zodpovedať moju hŕbu otázok. Budem Vás odporúčať ďalej.”

Pavol Barna

“Už po prvom stretnutí mi bolo jasné, že mám dočinenia s profesionálmi.”

Jaroslav Vojtek

“Všetko dohodnuté bolo aj dodržané. Žiadne stresy, pekná práca… Som maximálne spokojný.”

Mgr. Jana Timková

“Kladne hodnotím jasný a férový prístup. Cenu uvedenú na zmluve, dodržali. Kotolňa vyzerá veľmi dobre.”

Maroš Nemec

“Zaujali ma výpočty strát môjho domu a pripravené rôzne alternatívy. Mal som viac ponúk, ale s podobným prístupom som sa nestretol. Rozhodnutie tak bolo jasné.”

Ing. Lukáš Kováč

“Páčilo sa mi, že firma zastrešuje aj niektoré stavebné veci. Balík služieb mi plne vyhovoval.”

Miroslav Pekár

“Som spokojný. Služby na úrovni.”

Anna Hudáková

“Priznám sa, že kúrenie nie je oblasť, ktorej som sa rozumela. Preto som ozaj rada, že som oslovila SMART ENERGO. Pán Šimkovič mi dal rady na nezaplatenie. S kúrením som veľmi spokojná. Ďakujem.”

Mgr. Ondrej Ragač

“S komunikáciou aj priebehom prác sme boli spokojní.”

Alena Vašková

“Veľmi sa mi páčil proces prípravy kúrenia a záujem o zákazníka. Myslím, že to je Vašim najväčším plusom.”

Marek Tkáč

“Čítal som tu referencie, v ktorých sa písalo o vyššej cene. Nesúhlasím. Mne cenová ponuka vyhovovala. Vzhľadom na to, čo všetko som potreboval, bolo to OK. Ďakujem.”

Ladislav Jacko

“Prebrali sme celú moju situáciu, vyvodili riešenia, dohodli sa na spolupráci. Posedeli sme si o niečo dlhšie, ako by sa čakalo, ale s výsledkom som nadmieru spokojný. Veľa šťastia aj naďalej!”

Jozef Vavrek

“Čítal som referencie a aj preto som firmu oslovil. Som rád, že boli pravdivé. Naozaj, ten prístup… 100 bodov. Veľmi príjemní ľudia. Urobili na mňa dojem a rýchlo sme sa dohodli. Odporúčam.”

Peter Kraus

“Neviem, prečo je trendom hľadať len najlacnejšie služby. Ja som si rád za kvalitu zaplatil primeranú sumu. Nemenil by som. Takže zima môže konečne začať :-)”

Juraj Adamec

“Vzájomné sedenia mi dali veľa. Oslovil ma spôsob, akým firma pristupuje ku zákazníkom. Rád som s Vami spolupracoval. Ďakujem.”

Milan Mrva

“Cena za kúrenie bola vyššia. Inak všetko v poriadku.”

Marek Rozkoš

“Dobre sa mi s vami spolupracovalo. Som rád, že nevznikli žiadne nedorozumenia a všetko fungovalo podľa dohody. Veľa úspechov do budúcna.”

Alena Hudecová

“Firmu odporúčam ďalej. Veľmi mi pomohli s kúrením. Vďaka.”

Karol Andrejko

“Ako najväčšie plus by som označil spôsob, akým firma jedná so zákazníkom. Mínusom by pre niektorých mohla byť cena, ak hľadajú len to najlacnejšie riešenie. Mne to vyhovovalo tak, ako to bolo. Držte sa!”

Ján Jankovič

“Chcem vyjadriť spokojnosť. S firmou Smart Energo sa mi spolupracovalo veľmi dobre. Vždy som bol o všetkom informovaný a dostal som odpoveď na moje dotazy. Vážim si Váš prístup a prajem veľa šťastia a úspechov do ďalších rokov.”

Dušan Bednárik

“Firma je na trhu krátko, ale svojim prístupom je vyspelejšia ako viaceré staršie firmy. Vrelo odporúčam, ak riešite výber kúrenára.”

Maroš Kováč

“Vypracovali mi cenovú ponuku, ktorá ma oslovila najviac. Žiadne pretláčanie lacných veci. Mám kvalitný kotol za primeranú cenu.”

Ondrej Kovaľ

“Sympatickí ľudia, ktorí presne vedia, čo treba urobiť pre kvalitu a spokojnosť zákazníka. Pozrite, ja som spokojný 🙂 +++ “

Ladislav Čorba

“Dobrý deň. Chcem vyjadriť spokojnosť so službami firmy Smart Energo. Popravde, čakal som opletačky, naťahovanie, klasický prístup väčšiny firiem. Milo ste ma prekvapili. Spolupracovalo sa mi s Vami veľmi dobre.”

Milan Spišák

“Nedával som si vypracovať ponuku, proste som si kúpil kotol v eshope. Cena bola fajn, tak som neváhal. Namontovaný, pripravený – zima môže kľudne začať.”

František Farkaš

“Podlahové kúrenie urobené kvalitne, v dobrom čase, za prijateľnú cenu. Obzvlášť profesionálna bola komunikácia. O všetkom som bol informovaný a naša spolupráca bola bez problémov :).”

Lukáš Adam

“Oceňujem hlavne odbornosť. Myslím, že práve toto na trhu u väčšiny firiem chýba.”

Marek Novotný

“Snažili sa od začiatku do konca. S výsledkom som veľmi spokojný.”

Martin Baláž

“Firma je naozaj majstrom vo svojom odbore. Človeku to je jasné hneď po prvom stretnutí. Páči sa mi, že nestavajú iba na lacnej cene, ale na kvalite za rozumnú a primeranú cenu.”

Petra Halická

“Ďakujeme za kvalitne urobené kúrenie. Na začiatku manžel pochyboval, keď na mňa nechal výber kúrenárskej firmy, ale teraz si to nevie vynachváliť :). Spríjemnili ste nám domov. Držíme prsty do ďalších rokov.”

Jozef Sloboda

“Realizovali mi podlahové kúrenie – práce boli kvalitné, načas, vedeli presne čo robia.”

Ján Novák

“Myslím, že najväčším plusom tejto firmy je spôsob, akým sa starajú o zákazníka. Nie je to iba o predaji, je to o vzťahoch, presne, ako som sa dočítal na stránke. Nepotrebujem už zháňať ďalšieho kúrenára – ostávam verný firme Smart Energo. P.S: Podlahovku si doma všetci užívame :)”

Michaela Vargová

“Páčila sa mi webová stránka firmy a tak som si povedala, že ich kontaktujem. Dala som na prvý dojem a neľutujem to. Smart Energo odporúčam všetkým, ktorí chcú kúriť kvalitne a rozumne. S manželom vyjadrujeme veľkú spokojnosť a prajeme mnoho úspechov do budúcna.”

František Lacko

“Spolupráca bola bezproblémová. Všetko šlo presne podľa dohody.”

Dušan Forgáč

“Vo firme Smart Energo sa mi najviac páčil ich prístup ku mne, ako zákazníkovi. Spôsob, akým mi odprezentovali vypracované alternatívy ponúk, to som ešte doteraz nevidel. Prajem Vám spokojných klientov a nech sa Vám darí.”

Jozef Kaščák

“Veľmi dobrá firma. Odkedy sme sa kontaktovali, nevznikli žiadne problémy. Všetko robili na 120 percent.”

Ján Majerčák

“Neveril som, kým som sa s pracovníkmi Smart Energo osobne nestretol. Tam zmizli všetky moje obavy. Profesionáli, ktorí vedia čo robia. Dnes sa to často nevidí. Ďakujem a prajem veľa tak spokojných zákazníkov :)”

Anna Dobrovičová

“Presne pochopili čo chceme a ako to chceme. Doma sme všetci spokojní.”

Ľubomír Krajňák

“Najprv som si vyhliadol iba kotol v e-shope. Po kontakte s firmou som si nechal vytvoriť cenovú ponuku. Nečakal som nič najlacnejšie – no nebolo to ani drahé. Som rád, že to bolo hlavne kvalitné. Oplatilo sa. Určite budem firmu odporúčať ďalej.”

Marián Tuleja

“Kúrenie mi vo firme realizovali už dávnejšie a bol som veľmi spokojný. Páči sa mi to, ako informujú zákazníkov a stále si čítam články, ktoré pravidelne pridávajú :)”

Róbert Kušnír

“Musím pochváliť všetkých pracovníkov vo firme Smart Energo. Ani som nečakal takýto kľudný priebeh. Výsledkom je kvalitná podlahovka. Ďakujem.”

Karol Vrabek

“Firmu odporúčam každému, kto zháňa dobrého kúrenára. Poradili, pomohli, montáž zrealizovali bez problémov – proste naozaj sú to odborníci. Konečne niekto, kto sa snaží splniť potreby zákazníka.”

Jozef Gajdoš

“Spoluprácu s firmou Smart Energo vystihujú tri slová: som veľmi spokojný.”

Michal Kočiš

“Páčil sa mi slogan “Váš spoľahlivý kúrenár”. Tak som firmu oslovil. Na moje prekvapenie neostalo pri slovách. Naozaj som sa mohol spoľahnúť, že bude všetko zrealizované tak, ako som si to predstavoval. Ďakujem vám.”

Miroslav Šoltés

“Cenovú ponuku nám vypracovali rýchlo. Chválim prístup pracovníkov a dodržanie všetkých termínov.”

Miroslav Madzik

“V rodine sme spokojní s celkovým priebehom montáže – bolo to veľmi precízne.”

Pavol Majerník

“Profesionálny prístup. Vedia poradiť. Od objednania až po montáž sa nevyskytol žiaden závažný problém, hoci počasie párkrát sťažovalo podmienky. Ďakujem.”

Matúš Lukáč

“Práce vykonané efektívne, pomerne šetrne voči zariadeniu bytu a domu. Dobrá komunikácia počas realizácie prác s pracovným tímom.”

Stanislav Kollár

“Profesionálny prístup, primeraná cena, kvalitné kúrenie. Investícia sa oplatila.”

Štefan Chovanec

“Prístup k zákazníkovi vo firme Smart Energo je ukážkový. S niečím takým som sa ešte nestretol.”

Peter Imrich

“Firma je skvelá. Odporúčam každému, kto potrebuje kvalitné kúrenie.”

Milan Lazorík

“Kúrenie nebolo lacné, ale mám ho urobené kvalitne a v dohodnutom čase. Neľutujem.”

Filip Kreheľ

“Ďakujem firme Smart Energo za pomoc pri zabezpečovaní kúrenia.”

Marek Kišš

“Už na prvom stretnutí vo firme Smart Energo som videl, že ide o odborníkov vo fachu. Dohodli sme sa a o pár týždňov začali práce. Aj napriek horšiemu počasiu všetko prebehlo hladko, chlapi boli šikovní.”

Peter Choma

“Ďakujem za profesionálny prístup.”

Mária Fecková

“V Smart Energo nám pomohli vyriešiť kúrenie v dvojgeneračnom dome. Tešíme sa na zimu.”

František Čech

“S vypracovanou ponukou som bol spokojný. Realizácia prebehla bez komplikácii.”

Jozef Grejták

“Prišiel som s určitou predstavou a teraz si doma podľa nej kúrim. Veľmi výhodná spolupráca.”

Katarína Nagyová

“Firmu Smart Energo som našla na internete. Zaujali ma práve referencie a boli pravdivé. Ceny sa môžu zdať niekomu vysoké, ale ja neľutujem, že som si za kvalitu zaplatila. Odporúčam.”

Laco Dobrovič

“Potreboval som vymeniť starý kotol. Poskytli mi množstvo informácií a poradili pri výbere.”

Karol Vrábeľ

“Dobrá ponuka, šikovní chlapi, kvalitná robota. Môžem len odporúčať.”

Ing. Vladimír Kočiš

“S prácou aj cenou som bol spokojný.”

Marián Haleja

“Na slovenskom trhu by mali byť všetky firmy ako Smart Energo, no nie sú. A práve tým ste jedineční. Ostaňte expertom vo svojej oblasti. Som váš spokojný zákazník.”

Monika Hrabčáková

“Pri prvej osobnej návšteve som ostala príjemne prekvapená. Veľmi ma očaril prístup ku zákazníkom. Ďakujem. Určite Vás budem odporúčať ďalej.”

Peter Guman

“Bez zbytočných problémov mi vypracovali ponuku, presne podľa mojich prvotných predstáv.S výsledkom realizácie som spokojný.”

Ivan Pavlič

“Rekonštrukcia kotolne v našej firme prebehla bez komplikácii. Všetko zariadili a vybavili v dohodnutom čase.”

Mária Harčárová

“S manželom sme si postavili nový dom. Kúrenie sme si dali urobiť vo firme Smart Energo. Neľutujeme. Veľmi nás potešilo, ako všetko prebehlo a že máme doma to, čo sme chceli.”

Jaroslav Lipovský

“Ďakujem firme Smart Energo za ochotu a vyriešenie môjho problému. Kúrenie mám naozaj šité na mieru :)”

Matúš Polák

“Ďakujem spoločnosti Smart Energo za to, že odstránili moje problémy s kúrením. Dnes všetko funguje ako má.”

Ing. Juraj Dorko

“Firmu Smart Energo sme si vybrali na rekonštrukciu kotolne. Všetko išlo presne podľa dohody. Vyzdvihujeme hlavne profesionálny prístup a skúsenosti, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku.”

Pavol Jacko

“Na začiatku som si nechal vypracovať cenovú ponuku. Som rád, že som sa rozhodol pre firmu Smart Energo. Prístup, dodávka aj inštalácia boli na úrovni. Vrelo odporúčam.”

Jaroslav Tarbaj

“Dal som si vypracovať ponuky od viacerých firiem. Rozhodoval som sa na základe referencií. Neklamali. Som spokojný.”

Helena Slováková

“Veľmi si vážim prístup, s akým som sa stretla. Vypracovali mi dobrú ponuku a splnili všetky moje požiadavky. Ďakujem.”

Ján Šimon

“Kúrenie od Smart Energo sa vyplatilo. Cena bola trošku vyššia, ale zodpovedá jej aj kvalita. Neľutujem a som spokojný.”

Peter Ferenc

“Do našej novostavby sme si ani nemohli zvoliť lepšiu firmu. Máme kvalitné kúrenie za primeranú cenu a sme doma nadmieru spokojní :). Ďakujeme”

Katarína Kmecová

“Po tom, ako mi firma Smart Energo zrealizovala v dome kúrenie viem, že v budúcnosti sa obrátim už len na nich. Stretla som sa s pochopením a kvalitou. Veľmi si to cením a ďakujem.”

STK, s. r. o. Prešov

“S kvalitou aj výkonom prác sme spokojní. Dodávateľ ochotne zohľadnil náš predmet činnosti a neobmedzoval nás.”

Milan Sopko

“Rozhodoval som sa medzi dvoma ponukami, no nakoniec som si vybral SMART ENERGO. Neľutujem.

Ich prístup, kvalita služieb a rýchlosť akou pracujú ma presvedčili. Som veľmi spokojný.”

Ing. Ján Olejár

“Viem, že som si vybral dobre. Aj napriek tomu, že sa pri rekonštrukcii vyskytli nejaké komplikácie, všetko vyriešili bez problémov a bez navyšovania ceny! Vynikajúca spolupráca.”

Ing. Peter Juraško

“Super firma. Dali nám bezkonkurenčne najlepšiu ponuku. Kúrenie spravili presne tak, ako som si predstavoval. Už sa teším na zimu, ako si prikúrim.”

Mária Pribulová

“Profesionáli na úrovni :)”

 František Hudák

“SMART ENERGO nám spravilo kúrenie podľa našich predstáv. Boli sme milo prekvapení priateľským prístupom a rýchlosťou prác. Na Slovensku sa niečo také často nevidí.”

Jozef Marcinko

Dodávka a montáž bez problémov. Ďakujem.”

Milan Tomko

“Absolútna spokojnosť. SMART ENERGO dodalo všetko podľa dohody. Môžem len odporúčať.”

Ing. Martin Mathia

„Po doručení cenovej ponuky som už ďalšiu nehľadal a nechal firmu SMART ENERGO vykonať práce na rozšírení ústredného kúrenia. Prekvapivo rýchla realizácia pri požadovanej kvalite robí z tejto firmy pre mňa partnera aj do budúcna, ktorého budem aj ďalej odporúčať. Ďakujem za profesionálny prístup.”

 

SOJKA, s.r.o.

Ďakujeme spoločnosti SMART ENERGO za ich precízny prístup k riešeniu našich problémov s kúrením. Po prijatí ich riešení sa nám výrazne znížila spotreba plynu.”

Jozef Kundra – stavebný dozor

Som rád, že i v tomto čase vznikajú firmy ako je SMART ENERGO. Prístup k zákazníkovi je profesionálny, technické riešenia podľa potreby. Môžem odporučiť na spoluprácu.”

MM STAV s.r.o.

Tak kvalitné služby za podstatne nižšie ceny ako pri konkurencii sme naozaj nečakali. Klobúk dole.” (Marcel Seman – konateľ)

Ing. arch Michal Jura

Rekonštrukciu ústredného kúrenia, kanálu a vody zvládla firma SMART ENERGO naozaj dobre. Boli „vždy po ruke“ a všetky termíny dodržali. Kvalita vzhľadom k cene je výborná.”

PARKONA s.r.o.

Po dlhom zvažovaní sme si na rekonštrukciu kotolne vybrali SMART ENERGO. Dnes vieme že sme neurobili chybu. Maximálna spokojnosť.” (Ing. Marek Krupa – konateľ)

BRK plus s.r.o.

K termínom dodávok a kvality prevedenia diela nemáme vôbec žiadne výhrady. Musíme vyzdvihnúť profesionálny prístup k zákazke všetkých pracovníkov firmy SMART ENERGO.”