Predkladáme Vám na ilustráciu výber z našich cenových referencií na rodinné domy.

Plynový kotol - kúrenie do novostavby

Bungalov – 115m2, podlahovka, kondenzačný kotol, zásobník: 7.400,-€

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie úsporných technických riešení, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (BUDERUS GB 172-14, zásobník TUV,  ekvitermická regulácia, podlahové kúrenie SHUTZ komplet, komín, vyregulovanie, nastavenie systému, revízie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov.

Bungalov – 125m2, radiátory, rozvody kúrenia, kondenzačný kotol, zásobník: 5.910,-€

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie úsporných technických riešení, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (VAILLANT ecoTec Exklusiv, zásobník TUV,  ekvitermická regulácia, radiátorové vykurovanie komplet (KORAD, CU, HERZ), komín, vyregulovanie, nastavenie systému, revízie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov.

Bungalov – plynový kotol, podlahové kúrenie (cca 115m2): 10.700 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, návrh riešenia pre najlacnejšie kúrenie, dodávka a montáž plynofikácie RD (vrátane prípojky), dodávka a montáž kúrenia(Buderus GB 172-14,120l zásobník, regulácia, komín, podlahové vykurovanie komplet (polystyrén, dilatácie, fólie, rúrka, rozdeľovače (všetko HERZ), anhydridová zálievka-55mm), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov. (zákazník pôvodne požadoval tepelné čerpadlo, ale po zistení návratnosti, v jeho prípade 25 rokov, od zámeru upustil)>

Rodinný dom 2 posch. -plynový kotol, podlahové kúrenie (155m2): 11.920 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), vhodnosť využitia krbu a obnoviteľných zdrojov, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž plynofikácie RD (vrátane prípojky), dodávka a montáž kúrenia(Protherm Panter Condens 12 KKO, 115l zásobník, regulácia, komín, podlahové vykurovanie komplet (polystyrén, dilatácie, fólie, rúrka, rozdeľovače (všetko HERZ), zálievka-55mm), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka 5 rokov.

Rodinný dom 2 posch. – plynový kotol, podlahové kúrenie, potery (cca 158m2): 9.680 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), vhodnosť využitia krbu a obnoviteľných zdrojov, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž plynofikácie RD (vrátane prípojky), dodávka a montáž kúrenia (Buderus GB 172-14, 120l zásobník, regulácia, komín, podlahové vykurovanie komplet (polystyrén, dilatácie, fólie, rúrka, rozdeľovače (všetko HERZ), anhydridová zálievka-55mm), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka 5 rokov.

Bungalov – 210m2, podlahové kúrenie SHUTZ, kondenzačný kotol, zásobník: 10.245,-€

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), vhodnosť využitia krbu-vodníka a obnoviteľných zdrojov, posúdenie vhodnosti soláru, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Junkers ZSBR 16-3A, zásobník TUV,  ekvitermická regulácia, podlahové vykurovanie komplet (systémová doska, dilatácie, fólie, rúrka, rozdeľovače-nerez (všetko SHUTZ), anhydridová zálievka-55mm), prípojka plynu, vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, revízie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov. Kúrenie pre náročných na vysokej technickej a kvalitatívnej úrovni.

Rekonštrukcie kúrenia

Rekonštrukcia kúrenia – kotol na drevo, strojovňa: 5.890,- €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), dodávka a montáž kotolne komplet vrátane strojovne (čerpadlá – 2vetvy, zmiešavacie ventily, ekvitermická regulácia, kotol ATTACK DPXP, akumulačná nádoba 1 500l, zásobník na vodu 250l, expanzia, vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov. Návratnosť riešenia 4,3 roka.

Rekonštrukcia kúrenia – kotol na pelety, strojovňa: 7.180,- €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), dodávka a montáž kotolne komplet vrátane strojovne (čerpadlá – 3vetvy, zmiešavacie ventily, ekvitermická regulácia, kotol ATTACK Pellet automatic, dopravník, zásobník na pelety (na 1 týždeň), akumulačná nádoba 600l, zásobník na vodu 175l, expanzia, , vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov. Návratnosť riešenia 5,2 roka.

Rekonštrukcia kúrenia a ZTI -plynový kotol, strojovňa, plyn, voda, odpad (3.p 300m2): 7.300 €

Obsahuje: meranie a zber dát u zákazníka, výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia),  vhodnosť využitia a návrh krbu, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, rekonštrukcia plynofikácie, demontáž starého vykurovania, likvidácia odpadu, návrh kúrenia,  dodávka a montáž kotolne komplet vrátane strojovne (čerpadlá - 2vetvy,  regulácia, zostava BUDERUS GB 172 24kW+120l zásobník, regulácia, dymovod, komín), dodávka a montáž radiátorového kúrenia (rozvod Cu + Korad, termostatické hlavice), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov. Návratnosť riešenia 4 roky.

Rekonštrukcia kúrenia -plynový kotol, strojovňa: 3.460 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, rekonštrukcia plynofikácie, dodávka a montáž kotolne komplet vrátane strojovne (čerpadlá – 3vetvy, zmiešavacie ventily, regulácia, zostava JUNKERS ZSBR 28-3A, regulácia, dymovod), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka 5 rokov. Návratnosť riešenia 3,5 roka.

Rekonštrukcia kúrenia -plynový kotol, strojovňa: 3.460 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, rekonštrukcia plynofikácie, dodávka a montáž kotolne komplet vrátane strojovne (čerpadlá – 3vetvy, zmiešavacie ventily, regulácia, zostava JUNKERS ZSBR 28-3A, regulácia, dymovod), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka 5 rokov. Návratnosť riešenia 3,5 roka.

Tepelné čerpadlo - novostavby a rekonštrukcie

Bungalov – tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie, podlahový polystyrén, anhydrid (cca 120m2): 13.365 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 200 S, 300l zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, podlahové vykurovanie komplet (polystyrén, dilatácie, fólie, rúrka, rozdeľovače (všetko HERZ), anhydridová zálievka-55mm), radiátorové kúrenie (rozvod Cu + Korad, termostatické hlavice), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie.  Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Bungalov – tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie, podlahová izolácia, anhydrid (cca 100m2): 11.568 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 100 S, 300l zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, cyklónový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (polystyrén s pokládkou, dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ), anhydridová zálievka-55mm), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 2224,-eur

Bungalov - tepelné čerpadlo , podlahové kúrenie (cca120m2): 9.423 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 100 S, 300l zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, cyklonový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ)), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 2479,-eur

Dvojpodlažný dom - tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, polystyrén, systémová doska, anhydrid (cca 140m2): 14.404 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 200 S, 300l zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, cyklonový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (1.NP polystyrén, 2.NP systémová doska s kročajovým útlmom, dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ), zameranie výšok, anhydridový poter vo výške 55mm, brúsenie podlahy), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 2017,-eur

Dvojpodlažný dom - tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, polystyrén, anhydrid (cca200m2): 16.023 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 200 S, 300l zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, cyklonový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (1.NP polystyrén, 2.NP systémová doska s kročajovým útlmom, dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ), zameranie výšok, anhydridový poter vo výške 55mm, brúsenie podlahy), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 3344,-eur

Bungalov - tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie (cca 140m2): 11.126

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 200 S, 300l zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, cyklonový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ), zameranie výšok), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 3344,-eur

Bungalov - tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie (cca 155m2): 11.450€

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (Viessmann Vitocal 222S, 210l integrovaný zásobník, akumulačná nádoba 200l, ekvitermická regulácia, cyklonový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ)), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 2017,-eur

Dvojpodlažný dom - tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie (cca 160m2): 11.145 €

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, projekt kúrenia, dodávka a montáž kúrenia (NIBE split AMS, 180l integrovaný zásobník, ekvitermická regulácia, cyklonový magnetický odkaľovač, podlahové vykurovanie komplet (dilatácie, fólie, rúrka, mosadzné rozdeľovače (všetko HERZ)), vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka na podlahové kúrenie 10 rokov.

Dotácia na tepelné čerpadlo: 2109,-eur

Vykurovací systém so solárom

Bungalov – 225m2, podlahové kúrenie, solár s podporou ÚK, kondenzačný kotol, zásobník: 15.670,-€

Obsahuje: výpočet tepelných strát, vypracovanie možných úsporných technických riešení, porovnanie prevádzkových nákladov s prihliadnutím na použité palivo (plyn, drevo, elektrická energia), posúdenie vhodnosti soláru, výpočet efektívnej hrúbky tepelnej izolácie a zateplenia, dodávka a montáž kúrenia (VIESSMANN Vitodens 200, zásobník TUV, ekvitermická regulácia, solárna zostava VIESSMANN komplet, podlahové vykurovanie komplet (systémová doska, dilatácie, fólie, rúrka, rozdeľovače-nerez (všetko SHUTZ)), prípojka plynu, vyregulovanie a nastavenie vykurovacieho systému, revízie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Záruka 5 rokov. Vysoko úsporné kúrenie na celý život. Mesačná zálohová platba za teplo a teplú vodu: 28€

Popisy pri jednotlivých referenciách sú súčasťou zákazníckeho balíka “Kúrenie šité na mieru

 cennik kurenia

Prečo tu nemôže byť cenník kúrenia?

 1. každý dom je iný
 2. vykurovanie je komplexné a zložité riešenie
 3. každý ma iné požiadavky na technické prevedenie
 4. cena kúrenia je silne závislá od požiadaviek na kvalitu kúrenárskeho materiálu
 5. ak chcete úsporné kúrenie, je potrebné sa poriadne zamyslieť

Máte už lacnejšiu ponuku?

Preverte svojho majstra kúrenára, čo obsahuje cena za jeho lacné kúrenie!

 

Zaujala Vás táto téma? Máte na nás otázky?

  Vaše meno

  Váš email

  Vaše telefónne číslo

  Miesto realizácie

  Predmet

  S čím Vám pomôžeme?