Kúrenie v roku 2018

 

Každý, kto sa pustí do stavby rodinného domu, túži po bezstarostnom bývaní s čo najnižšími nákladmi za dobrý peniaz. Pri výbere či už bývania alebo kúrenia naráža na nejednu dilemu. Stále sa potvrdzuje jedna pravda a to, že neexistuje jedno ideálne a zároveň univerzálne riešenie pre každého. Chvalabohu si dnes každý môže vybrať, čo mu vyhovuje viac. A samozrejme my sme veľmi radi, ak pomôžeme našim klientom pri tomto častokrát neľahkom výbere svojimi výpočtami, znalosťami i skúsenosťami.

 

Rok 2018 hodnotíme bezpochyby pozitívne. Sme vďační za všetky udalosti, ktoré ovplyvnili chod našej firmy. Každá z nich nás niečo naučila a posunula opäť ďalej, k lepším výkonom. Privítali sme v našich radoch nových kolegov, ktorí veľmi dobre zvládli „naskočenie na rozbehnutý vlak“. Aj vďaka nim sa nám v minulom roku podarilo zaradiť medzi TOP 20 obchodných partnerov spoločnosti Viessmann na Slovensku a stali sme sa ich najväčším dodávateľom tepelných čerpadiel pre domácnosti.

Pripravili sme si pre Vás krátky sumár z minuloročných montáží. Aj v roku 2018 sa potvrdilo zvyšovanie podielu obnoviteľných zdrojov energie. Najvýraznejší nárast sa týka najmä tepelných čerpadiel a fotovoltaiky. Nemalú úlohu na týchto ukazovateľoch zohrávajú práve dotácie z programu Zelená domácnostiam. Čo nás veľmi teší je fakt, že všetci naši klienti, ktorí mali záujem o štátnu podporu ju vďaka našej pomoci a podpore získali.

 

 

 

SHARE

Leave a reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.